Modelowanie bryłowe

Megacad to firma oferująca oprogramowanie typu CAD. Oprogramowanie MegaCad jest dedykowane do wspomagania projektowania a oprócz tego parametryzowania 2d a oprócz tego 3d. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu a oprócz tego zaangażowaniu, Megacad zdobył uznanie pośród swoich klientów a oprócz tego jest obecnie jednym z liderów na rynku usług CAD. Program CAD oferowane przez Megacad jest niezwykle nowoczesne a oprócz tego skuteczne, a jego głównym celem jest umożliwienie projektowania a oprócz tego modelowania parametrycznego. Aplikacja oferuje szereg możliwości tj. modelowanie bryłowe, parametryczne i również projektowanie 2d. Licencja oprogramowania jest bezterminowa. Oznacza to, że opłata następuje tylko jeden raz – w momencie zakupu. Program działa prawidłowo pod systemem Windows 10 a także Windows 11. Oprogramowanie to znaczy łatwe w użyciu. Dla szkół a także uczelni dostępna jest także wersja edukacyjna.

Oprogramowanie Megacad gwarantuje wydajną pracę. Program do modelowania MegaCad jest znany a oprócz tego ceniony na krajowym rynku. Namawiamy miło do zaznajomienia się z aktualnym cennikiem. Oprogramowanie dostępne jest w wersji elektronicznej ale istnieje również za dopłatą możliwość zakupu wersji pudełkowej.

Na naszej stronie internetowej dostępne są również bezpłatne aplikacje a także biblioteki, które można wykorzystywać również do zastosowań komercyjnych (jeżeli są zgodne z daną wersją programu). Dodatki te poszerzają funkcjonalność programu.

W razie pytań i również wątpliwości, zachęcamy do nawiązania kontaktu. Z miłą chęcią udzielimy niezbędnych informacji odnośnie oferowanego przez nas oprogramowania.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 05.03.2023 00:04:19)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *